“Міннесота” обміняла триразового учасника Матчу зірок в одну з найгірших команд ліги

“Міннесота” обміняла триразового учасника Матчу зірок в одну з найгірших команд ліги

Як повідомляє Шемс Чаранія з ESPN, “Міннесота” обміняла Джуліуса Рендла та свій 28-й вибір на драфті НБА 2026 року до “Бруклін Нетс” у рамках тристороннього обміну разом з “Чикаго”.

“Вулвз” отримають №33 від “Нетс” на драфті-2026, а Нік Клекстон приєднається до “Буллз”.

� увім звук

Рендл посилив “вовків” два роки тому в обміні з “Нікс”. До “Нью-Йорка” тоді відправився Карл-Ентоні Таунс.

У минулому сезоні його проблеми в плей-оф стали на заваді команді. Рендл набрав лише 16,0 очок при 39% реалізації влучань у 12 іграх постсезону. “Міннесота” вибула в другому раунді.

Такий хід дозволить “Тімбервулвз” бути активними на ринку вільних агентів, оскільки за наступні два роки Джуліус заробить 69 млн доларів.